Beseda s psychologem Markem Hermanem

Beseda s psychologem Markem Hermanem

Co myslíte:
Která tři klíčová slova potřebujeme ke spokojenému životu?
Které období v životě člověka je absolutně nejdůležitější? Co se stane, když místo na symbolickém trůně rodiny rodiče přepustí dětem? A jak se vůbec pozná dobrá výchova? A existuje na ni návod? Co je to most důvěry? Co nejvíce potřebují malé děti? Proč rodiče s dětmi spíše bojují? Proč jsou z výchovy tak často unavení a otrávení? Kdo vlastně rodinu řídí? A jak to dělá? Věříte tomu, že by dítě mělo doma pomáhat od svých tří let? Kdo vytváří doma pohodu a dobrou atmosféru? A kdo je strážcem pravidel a disciplíny? Proč dnes rodinu doslova devastují moderní technologie?     

Na tyto i další otázky se dozvíte odpovědi během přednášky, kde zavládne pohodová a vlídná atmosféra. Dozvíte se odborné, přitom však srozumitelné návody, jak zvládat výchovu svých dětí.

kdy a kde: ve čtvrtek 16. 3. v 17 hodin v knihovně
pro koho je určena: pro všechny rodiče a pedagogy  
jak dlouho to bude trvat: 2 hodiny
kdo dílnu povede: PhDr. Marek Herman
za kolik: 50 Kč

PhDr. Marek Herman je zkušený a uznávaný lektor, dlouhodobě se zaměřuje na sebepoznání a na výchovu dětí do šesti let. Je sympatický svým osobním zaujetím, se kterým svoje dílny a semináře vede. Přednáší na Universitě Olomouc, VŠE Praha, napsal knihu „Najděte si svého marťana“, která se stala bestselerem českých rodičů a učitelů.