Vyhodnocení soutěže Lovci perel 2016/2017

Milí Lovci perel!

Blíží se konec prvního ročníku naší soutěže, a tak můžeme začít hodnotit a rekapitulovat.

Chceme vás pochválit za to, v jak velkém počtu jste se zúčastnili a kolik knih s perličkou jste přečetli. Bylo to pro nás, pracovníky knihovny, velmi příjemné překvapení.

K 3. 5. 2017 se soutěže zúčastnilo 129 dětí a přečetli jste celkem 1073 soutěžních knih. Velká pochvala!

Ale soutěž ještě nekončí, trvá až do 26. 6., kdy bude první ročník slavnostně zakončen. Takže ještě čtěte, odpovídejte na otázky a sbírejte perličky!

26. června se sejdeme v 16 hodin v sále Domu dětí a mládeže a čeká vás všechny slavnostní předání vašich nasbíraných perliček, zodpovězených otázek, vyhlášení nejlepších lovců a také nějaká ta odměna. Můžete se těšit rovněž na vystoupení oblíbeného ilustrátora Adolfa Dudka. Zváni jsou i rodiče.

Pro ty, kteří odpovídali na nepovinné otázky a získali tak bodíky navíc, jsou připravené knihovní penízky, neragroše, za které si budou moci v knihovně něco koupit.

A vy, kteří jste toho stihli přečíst málo, nesmutněte, můžete se připravit na další ročník, který vypukne v září.

Takže nezapomeňte – 26. 6. v 16 hodin v sále DDM a komu se to nehodí, může si vše vyzvednout po tomto datu v knihovně.