Nová sběratelská hra

Milí čtenáři!

Chtěli byste něco sbírat, ale nevíte, co? Děda sbírá známky, mince nebo pivní tácky, brácha točí videa na youtube nebo mají jiné věci a vy nevíte, co nového zkusit… ? A přitom máte rádi knihy, trochu si kreslíte, inu jste takoví „hračičkové”?

Potom právě pro vás je zde nová sběratelská hra.

Na kartičku velikosti vizitky (5×9 cm) namalujete malý obrázek – jakoby obálku knihy, napíšete název a autora knihy, dozadu napíšete svoje jméno. Knihu byste měli znát, nejlépe mít ji přečtenou.

No – a tato kartička, nejlépe barevná a co nejlépe vyvedená, je sběratelským materiálem a můžete ji vyměnit s někým jiným za jinou.

Nejen, že se tím hezky zabavíte, ale zároveň můžete tímto i doporučit ostatním zajímavou knihu k přečtení.

Kdo nasbírá více kartiček? Jaká kartička bude nejzajímavější? Měňte mezi sebou! Nebo si je přijďte vyměnit do Městské knihovny v Neratovicích!

Další informace v knihovně.