III. ročník literární soutěže ,,Neratovice žijí!?”

Městská knihovna Neratovice vyhlašuje III.ročník literární soutěže ,,Neratovice žijí!?” na výroční téma ,,Listopad 1939 – události kolem uzavření vysokých škol”. Soutěž je určena všem, kteří se rádi dělí o rodinné vzpomínky a chtějí uchovat svou paměť pro druhé nebo chtějí vyjádřit své úvahy a vnímání dějinných událostí způsobem sobě vlastním.

Příspěvky přijímáme od 1.10. do 31.12.2019. Musí jít o práce původní, dosud nikde nepublikované, rozsahem přiměřené (cca od 1 do 10 stran). Předat či zaslat je můžete v psané, tištěné i elektronické podobě (textové formáty MS Word či Open Office). Soutěžit lze v těchto kategoriích: próza (povídka), publicistika (reportáž, fejeton, črta, literatura faktu, esej), poezie, komiks. Soutěž není věkově omezena. Její výsledky budou vyhlášeny a zveřejněny v lednu 2020.

Kontaktní adresa: Městská knihovna Neratovice, nám. Republiky 400 nebo info@knihovnaneratovice.cz