Nevhazujte knižní dary do biblioboxu!

Nevhazujte knižní dary do biblioboxu. V opačném případě ho budeme nuceni uzavřít!!!

Knižní dary přijímáme pouze po PŘEDCHOZÍ KONZULTACI v knihovně a NIKDE JINDE. Přijímáme pouze knihy v bezvadném stavu, obvykle beletrii ne starší než 10 let, některé odborné knihy, díly sérií, které nám chybí.
Staré knihy můžete dávat do knihovničky na nádraží.
Rozpadlé a hnusné knihy vyhazujte laskavě sami a ne, že to za vás budou muset dělat knihovnice…
Již několikrát ,,laskavý” dárce knih poškodil dvířka biblioboxu nebo ho zablokoval, takže nemohl být používán čtenáři pro řádné vracení knih.

A dále ještě upozorňujeme, že bibliobox stál téměř 90 tisíc Kč. Je nad ním umístěna kamera a v případě jeho poškození předáme věc policii.

Děkujeme za pochopení. Chceme, aby bibliobox sloužil našim čtenářům co nejlépe, ale z tohoto důvodu je nutné také dodržovat určitá pravidla.