Austrálie

V pondělí 30. března od 18 hodin se koná cestovatelská přednáška manželů Márových.

Australská projekce rodiny Márových vás často donutí vydechnout: „To snad není možný.“ Objeli celý kontinent kolem dokola a vydali se i do horoucího středu k posvátnému rudému monolitu Uluru. Cestou nakrmili skákající krokodýly, šnorchlovali ve Velkém bariérovém útesu, házeli bumerangem nebo naslouchali hraní Aboridžinců na didžeridu. Žasli v poušti mezi tisícovkou skalních jehel Pinnacles, nadšeně krmili klokany z ruky a šplhali po žebříku kolem stromu do výšky 70 metrů. Prožijete společně s nimi příběh plný dobrodružství, napětí a radosti. Jiří Mára je autorem dvaceti cestopisných knih a dokumentárních filmů z různých koutů světa.

Vstupné 50 Kč.

Rezervace míst: 315 682 307 nebo info@knihovnaneratovice.cz
Během akce se mohou pořizovat zvukové a obrazové záznamy určené k propagaci knihovny.