Aktualizované informace – COVID-19 a provoz knihovny

Od 1. září platí tato otevírací doba:

Odd. pro dospělé Odd. pro děti a mládež
Pondělí 9-12 a 13-19 9-12 a 13-18
Úterý zavřeno zavřeno
Středa 9-12 a 13-18 13-18
Čtvrtek 9-12 a 13-18 13-18
Pátek 9-12 a 13-17 13-17
  • Aktualizace: Přístup k veřejným počítačům je omezen na 15 minut u pouze dvou počítačů tak, aby se zachoval rozestup. Wi-fi je nyní přístupná pod heslem pro studenty s předem rezervovaným místem. Studenti si mohou rezervovat PC pro studium v oddělené místnosti. Místa si rezervujte na: 315 682 307 nebo info@knihovnaneratovice.cz
  • Akce se do odvolání nekonají.
  • Upřednostňujte rezervaci knih z domova přes on-line katalog a pak jen rychlé vyzvednutí v knihovně.
  • Od čtvrtka 10. září platí povinnost nošení roušek ve vnitřních veřejných prostorách, tedy i v knihovně.
  • I nadále platí pro čtenáře povinnost u vstupu do prostor knihovny si dezinfikovat ruce a dodržovat bezpečnostní rozestupy osob (cca 2 metry).
  • Nechoďte do knihovny pokud jste nemocní! Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.
  • od září znovu otevíráme bibliobox, prosíme, nevhazujte knižní dary, bibliobox je určený pouze pro knihy vypůjčené z Městské knihovny Neratovice

Opatření knihovny:

• Všechny vrácené výpůjčky dezinfikujeme.
  • Dezinfikujeme i prostory. Například stoly, klávesnice a myši veřejných počítačů po každém jejich užití.
  • U pultů jsou ochranná plexiskla.