Dětské akce na závěr školního roku

Dopolední hrátky

Poslední setkání ve školním roce 2019/2020 a zároveň první po nouzovém stavu se bude konat v pondělí 1. června od 10 hodin, vydáme se společně na návštěvu do Afriky!
Upozorňujeme rodiče, že WC pro veřejnost je mimo provoz, doporučujeme tedy dětem plenku.

Čtenářský klub

Další setkání čtenářského klubu určeného všem dětem od 8 let proběhne ve čtvrtek 18. června od 15 hodin.
Budeme si číst z oblíbené knihy Babička drsňačka, povídat si o knížkách a na závěr si zahrajeme několik her.
Přihlásit se můžete na na emailu tehlova@knihovnaneratovice.cz nebo telefonicky na čísle 315 682 307 či osobně v knihovně.

Lovci perel

Další ročník naší čtenářské soutěže se blíží ke konci a my netrpělivě čekáme, kdo se letos stane nejúspěšnějším lovcem.
Vyplněné perlorodky nám můžete nosit ještě do 18. června, kdy uzavřeme letošní ročník soutěže.
Slavnostní ocenění proběhne o týden později, ve čtvrtek 25. června od 16 hodin v prostorách knihovny.
Chcete-li se vyhlášení zúčastnit, přihlaste se prosím předem na emailu tehlova@knihovnaneratovice.cz nebo telefonicky na čísle 315 682 307 nebo osobně v knihovně.
Obchůdek, ve kterém můžete uplatnit své neragroše, bude otevřen už od 1. června.