Dětské akce na závěr školního roku

Čtenářský klub

Další setkání čtenářského klubu určeného všem dětem od 8 let proběhne ve čtvrtek 18. června od 15 hodin.
Budeme si číst z oblíbené knihy Babička drsňačka, povídat si o knížkách a na závěr si zahrajeme několik her.
Přihlásit se můžete na na emailu tehlova@knihovnaneratovice.cz nebo telefonicky na čísle 315 682 307 či osobně v knihovně.

Lovci perel

Další ročník naší čtenářské soutěže se blíží ke konci a my netrpělivě čekáme, kdo se letos stane nejúspěšnějším lovcem.
Vyplněné perlorodky nám můžete nosit ještě do 18. června, kdy uzavřeme letošní ročník soutěže.
Slavnostní ocenění proběhne o týden později, ve čtvrtek 25. června od 16 hodin v prostorách knihovny.
Chcete-li se vyhlášení zúčastnit, přihlaste se prosím předem na emailu tehlova@knihovnaneratovice.cz nebo telefonicky na čísle 315 682 307 nebo osobně v knihovně.
Obchůdek, ve kterém můžete uplatnit své neragroše, bude otevřen už od 1. června.

Dopolední hrátky

Poslední setkání ve školním roce 2019/2020 a zároveň první po nouzovém stavu se bude konat v pondělí 29. června od 10 hodin.