Přiveďte kamaráda/partnera do knihovny, dostane zápisné zdarma

Dítě nebo student, který přivede svého kamaráda a ten se nově zaregistruje do knihovny, kamarád dostane zápisné na rok zdarma. Upozorňujeme, že zapsat dítě do 15 let může pouze jeho zákonný zástupce, takže maminku nebo tatínka vezměte s sebou.

Dospělý, který přivede partnera/partnerku (manželství není podmínkou) nebo blízkého příbuzného, se kterým bydlí (budeme kontrolovat adresu), a ten se zapíše, také získá zápisné na rok zdarma.

A to se vyplatí. Proč? Protože čtenářský průkaz je nepřenosný! Chráníme tak nejen knihovní fond ale hlavně naše čtenáře. Nikdo přece nechce, aby při ztrátě průkazky musel ještě platit knihy, které si nepůjčil. Navíc tak chráníme i vaše osobní údaje, jak nám ukládá zákon. Nemá cenu se v knihovně hádat. Lepší je využít akce v září! Každý může mít svůj průkaz do knihovny.

Čtenáři nad 15 let se mohou elektronicky předregistrovat odkazem zde.

Těšíme se na Vás! Knihovníci z Neratovic