Lovci perel pokračují i v zavřené knihovně

Čtenářská soutěž Lovci perel stále pokračuje, i když je knihovna zavřená.

Snazší vyhledávání perlorodek

V on-line katalogu jsou nově označeny všechny perlorodky, takže je snadno najdete. Stačí vyhledat heslo perlorodka.

Pokud chcete perlorodky jen pro určitou věkovou kategorii, použijte tyto odkazy:

Pro věk 3-6 let (signatura: M 0 perlorodka)

Pro věk 6-9 let (signatura: M 1 perlorodka)

Pro věk 9-12 let (signatura: M 2 perlorodka)

Pro věk 12-15 let (signatura: M 3 perlorodka)

Pro teens (signatura: M 4 perlorodka)

Jak získat otázky ke knize?

List s otázkami vkládáme do každé perlorodkové knihy, kterou si půjčíte. Pokud by list v knize chyběl, napište nám na info@knihovnaneratovice.cz a list vám pošleme.

Listy s otázkami si můžete vytisknout i sami, například ke knihám, které máte doma. Na webu https://www.lovciperel.cz/knihy vyhledejte příslušnou perlorodku a vytiskněte.

Jak odevzdat vyplněné listy, když nemůžu do knihovny?

Zodpovězené otázky můžete odevzdat u výdejového okénka. Také je můžete nechat vložené v knize při vracení do biblioboxu. Případně nám je můžete poslat na email info@knihovnaneratovice.cz.

Všechny listy s odpověďmi z knih vyjmeme a zkontrolujeme. Počet získaných perel zapisujeme do vašich čtenářských kont, aby vám žádná neunikla. Nezapomeňte odevzdávané listy podepsat celým jménem, abychom věděli, kterému lovci přičíst perly. Až to bude možné, vyberete si získané perličky osobně u nás v knihovně.