Neratovické stromy

Chcete se dozvědět více o svém městě a zároveň udělat něco pro své zdraví? Na červen jsme pro vás připravili procházku za neratovickými památnými stromy.

Procházka je spojená s kvízem: pokud ho správně vyplníte a odevzdáte v knihovně do konce června, můžete vyhrát knižní cenu. Připravená cesta vede z Lobkovic do Libiše a měří 4 km. Trasu si můžete projít, kdykoliv budete mít čas a chuť na trochu pohybu, procházka je vhodná pro celou rodinu!

Mapu s trasou procházky a kvízovými otázkami získáte v průběhu celého června přímo v knihovně nebo si ji můžete stáhnout z odkazu níže. Mapa také obsahuje OR kód, který vás po načtení přesměruje na naplánovanou trasu na Mapy.cz.

Mapa s kvízem ke stažení:

Níže si můžete stáhnout mapu květnové procházky. Kvíz již není soutěžní, ale třeba Vám trasa přinese inspiraci, kam se v Neratovicích vydat.