Noc literatury opět i v Neratovicích

Ve středu 22. září od 17 hodin se v Neratovicích po několika letech opět koná Noc literatury. Veřejné čtení se uskuteční v archivu Městské knihovny a v Jazz klubu Společenského domu. Předčítané texty se budou střídat vždy po půl hodině.

Číst vám budou herečky Lenka Zahradnická (Letní shakespearovské slavnosti, seriál Vyprávěj) a Jana Polášková, dříve Malá (angažmá např. Východočeské divadlo Pardubice, Městská divadla pražská, Letní shakespearovské slavnosti,…; z filmografie: Zdivočelá země, Ordinace v růžové zahradě, Eden,…).

Můžete se těšit na úryvky z knihy Normální lidi (Sally Rooneyová) a knihy Žij tam, kde jsou písně (Oksana Marafiotiová).

Vstup zdarma. Během akce se mohou pořizovat zvukové a obrazové záznamy určené k propagaci knihovny.