Mikulášská nadílka a Kniha pod stromeček

Mikulášská nadílka

V úterý 5. prosince v 16.30 hodin navštíví naší knihovnu Mikuláš s andělem a (hodným) čertem.

Chcete, aby nadělil i vašim dětem? Rezervujte si místo do pátku 24. listopadu a do pátku 1. prosince doneste nadílku, kterou má dítě dostat. Tato služba je zdarma a je vhodná zejména pro menší děti, které se Mikuláše a čertů ještě bojí.

Více informací a přihlášky: 315 682 307 nebo info@knihovnaneratovice.cz

Kniha pod stromeček

Chcete si o Vánocích přečíst knížku, po které už dlouho toužíte?

Dejte nám vědět, kterou knihu máme doplnit do fondu knihovny. (Každý čtenář si může vyžádat 1 knihu s min. rok vydání 2018.)

Stačí odevzdat lístek s návrhem knihy do pátku 1. prosince do vánoční krabice v knihovně. Také nám můžete svá přání poslat emailem na info@knihovnaneratovice.cz.

Knihu se pokusíme ještě před Vánoci koupit a přednostně Vám ji zarezervujeme, abyste si ji mohli přečíst už během svátků.