Video návod – prodloužení výpůjčky v online katalogu

V tomto video návodu si ukážeme, jak si prodloužit výpůjčku:

Doporučujeme po spuštění videa kliknout na čtvereček v pravém dolním rohu, který video roztáhne přes celou obrazovku. Zpět se navrátíte klávesou Esc. Video obsahuje titulky, které si hůře slyšící čtenáři mohou ve videu zapnout. Případně ozubeným kolečkem přepnout kvalitu z Auto na 1080p.

Pokud neznáte své přihlašovací údaje do online katalogu, napište si o ně na e-mail: info@knihovnaneratovice.cz (je třeba uvést své celé jméno a psát z e-mailu, který máte nastaven v knihovně).

Prodloužení výpůjček není možné pokud:

• kniha je rezervovaná dalším čtenářem
  • do konce termínu vrácení zbýva více jak 7 dní (aby měli ostatní čtenáři čas si knihu rezervovat)
  • výpůjčka je po termínu vrácení
  • jedná se o doporučenou četbu (knihy na hřbetu označené DČ)
  • jedná se o deskovou hru
  • výpůjčka už byla dvakrát prodloužena (na dálku lze knihu prodloužit pouze dvakrát, poté musí do knihovny. Pokud není rezervovaná dalším čtenářem, prodloužíme, ale s knihou fyzicky v knihovně)