Březen, měsíc čtenářů

Literární kvíz

O knižní ceny můžete soutěžit během celého března. Kvíz, upomínající 130. výročí narození J. R. R. Tolkiena, můžete vyplnit a odevzdat v knihovně nebo na webu zde.

Zápisné zdarma pro děti

Od 1. do 4. března nabízíme zápisné zdarma všem novým čtenářům do 15 let. Zaregistrovat se můžete vyplněním přihlášky v knihovně nebo využitím online předregistrace zde.

Výstava Neratovice žijí!

Během celého března si v knihovně můžete prohlédnout výstavu z příspěvků, které jsme obdrželi v rámci literárně-výtvarné soutěže Neratovice žijí!

Ve středu 16. března od 17 h zveme na vyhlášení výsledků soutěže.

Díla dlouhodobě nedostupná na trhu

Od března pro vás zpřístupňujeme novou elektronickou službu Díla dlouhodobě nedostupná na trhu. Díky této službě můžete z knihovny nebo prostřednictvím vzdáleného přístupu i z domova v Národní digitální knihovně prohlížet digitalizovaná díla, jejižch fyzické výtisky jsou na českém trhu dlouhobě nedostupné. Jak se ke službě přihlásit, si můžete přečíst zde.