#EdtechStandsWithUkraine

#EdtechStandsWithUkraine je neziskový projekt společnosti ODILO, jehož cílem je pomoci dětem a jejich rodičům při vzdělávání (jak v oblasti jazyka, tak kultury a dějin zemí, kde našli útočiště) i odreagování (aby nemuseli neustále myslet na probíhající válečný konflikt).

Na platformě je zpřístupněno přes dva tisíce zdrojů v ukrajinštině (např. knih, ale i kurzů). Lze využívat také např. jazykové kurzy a další vzdělávací programy.

Používání platformy je zdarma; je však třeba si (opět zdarma) vytvořit uživatelský účet.

Rozhraní je možné přepnout do jiných jazyků a rozhraní v ukrajinštině je k dispozici.

Pro přístup k těmto zdrojům lze využít webové rozhraní i mobilní aplikaci, viz Google Play a AppStore. (Platformu je možné používat i offline – uživatelé si u konkrétního titulu mohou zvolit možnost offline používání; jde tedy vlastně o e-výpůjčky.)

Můžete se podívat také na:

______________________________________________________________________________

#EdtechStandsWithUkraine – це некомерційний проект ODILO, який має на меті допомогти дітям та їхнім батькам у навчанні (як у мові, так і в культурі та історії країн, де вони знайшли притулок) та відпочинку (щоб їм не доводилося постійно думати). про війну, що триває).

На платформі доступно понад дві тисячі ресурсів українською мовою (наприклад, книги, а також курси). Також можливе використання, наприклад, мовних курсів та інших освітніх програм.

Користування платформою безкоштовне; однак вам потрібно створити обліковий запис користувача (знову ж таки безкоштовно).

Інтерфейс можна перемикати на інші мови, доступний інтерфейс українською.

Ви можете використовувати веб-інтерфейс і мобільний додаток для доступу до цих ресурсів, перегляньте Google Play і AppStore. (Платформу також можна використовувати в автономному режимі – користувачі можуть вибрати варіант використання в автономному режимі для певної назви, тож насправді це електронні позики.)

Ви також можете переглянути: