Kanada – můj druhé domov

Cestovatelská přednáška Tomáše Štěpána

Pondělí 21. listopadu od 17. 30

Vstupné 70 Kč

Kanada je rozlohó druhá největší země světa. Na procestování celé země by člověk potřeboval několik životů. Díky pracovnímu povolení se do Kanady každoročně vracím. Velice rád vám předám svoje zkušenosti z procesu žádání o víza a hledání práce.

Mé tólavé bote mě opět táhle za dobrodružstvím a proto jsem zamířil do skalnatých hor Alberty. Alberta´s Rockies jsou hotovým rájem pro horala a fotografa. Vykópeme se v ledových jezerech, zavandrujeme v divokých horách a vylezeme ty nejkrásnější místní hore. Sjedeme divokó řeko na kajacích a strávíme nějaký čas v přírodních léčivých pramenech.

Podíváme se i do další provincie. Britská Kolumbie nabízí divoké hore a nespótanó přírodo, která je domovem pro elky, sobe, lose, vlke, horské koze, ovce, pume a všemi respektované medvědy grizzly.

Porovnáme evropské styl života s tím americkým.

Kanada je země možností a krás. Země, kde medvědi dávají dobrou noc.

Rezervace míst: 315 682 307 nebo info@knihovnaneratovice.cz

Během akce se mohou pořizovat zvukové a obrazové záznamy určené k propagaci knihovny.