Vyhlašujeme II. ročník literární soutěže “Neratovice žijí !?”

V rámci Týdne knihoven 1. – 7.10. vyhlašuje Městská knihovna Neratovice II. ročník literární soutěže “Neratovice žijí !?”, jehož tématem jsou tentokrát “Osmičková výročí”. Vyzýváme všechny, kdo chtějí zachytit své či v rodině a okolí tradované vzpomínky, zážitky a postřehy vázané na léta 1918, 1938, 1948, 1968 na Neratovicku, ať zasílají své příspěvky do knihovny od 1. října do 31. ledna 2019 (soutěž byla prodloužena!).

Přijímáme pouze práce původní, dosud nikde nepublikované, rozsahem přiměřené (cca od 1 do 10 stran). Předat či zaslat je můžete v tištěné i elektronické podobě (textové formáty MS Word či Open Office). Soutěžit lze v těchto kategoriích: próza (povídka), publicistika (reportáž, fejeton, črta, literatura faktu, esej), poezie, komiks. Soutěž není věkově omezena. Její výsledky budou vyhlášeny a zveřejněny v 4. března 2019.

Kontaktní adresa: Městská knihovna Neratovice, nám. Republiky 400 nebo info@knihovnaneratovice.cz