Lovci perel – příjem otázek pro letošní rok končí už tento pátek !

Abychom stihli do středy 5. 6.  vše spočítat a připravit, končí letošní sběr perel  už v pátek 31. 5.  Pokud nestíháte, nevadí – otázky si můžete schovat do září, kdy začíná nový ročník a dostanete za ně zbrusu novou šňůrku a zasloužené perličky. Nebo můžete otázky přinést kdykoliv po 31. 5. sem do knihovny, my je tady uschováme a v září dostanete své perly.

Od  pondělí 10. 6. bude na dětském oddělení otevřený krámek pro Lovce i účastníky Cesty vesmírem, aby mohli uplatnit své groše. Bude otevřený až do konce školního roku, tedy do 28. 6.

Tak neváhejte a přijďte se svými otázkami ještě do tohoto pátku. S vámi se všemi se těšíme potom  na viděnou ve středu 5. 6. v Malém sále Kulturního domu na Vyhlášení nejlepších Lovců perel, po kterém bude následovat vystoupení Kouzelného divadla Jakuba Bílka.

Těm z vás, kterým se termín vyhlášení nehodí ( budou na Škole v přírodě a pod. ), předáme jejich otázky s perličkami a odměnou kdykoliv poté v knihovně, tak jako v minulých letech.