Virtuální univerzita 3. věku – podrobnosti pro zájemce

Jedná se o virtuální kurzy (v knihovně promítáme přednášky a studenti vyplňují testy na počítačích doma nebo v knihovně). Kurzy natočila a technickou a administrativní podporu tvoří Česká zemědělská univerzita v Praze.

Témata kurzů si můžete prohlédnout na stránkách e-senior. Kurzy probíhají vždy od února do dubna nebo od října do prosince. Každý z kurzů se skládá ze 6 lekcí, celková cena kurzu je 400 Kč.

Po úspěšném absolvování 6 kurzů obdrží studenti na slavnostní promoci Osvědčení o absolutoriu U3V (nikoli tedy VŠ titul).

Můžete absolvovat jeden nebo více kurzů, studium můžete kdykoli přerušit nebo znovu začít studovat.

Podmínkou účasti na kurzech je přiznaný starobní nebo invalidní důchod. Předchozí vzdělání není rozhodující, studovat mohou i zájemci se základním vzděláním!

Zápis je možný vždy v únoru nebo říjnu. V případě zájmu kontaktujte Mgr. Hanu Tůmovou tumova@knihovnaneratovice.cz