Velký knihovnický jarmark 13. dubna 2019

Na velkém knihovnickém jarmarku v sobotu 13. dubna 2019 mezi 10. a 14. hodinou vás čeká zatím největší burza knih z knihovny v Neratovicích, venkovní hry, představení nejmenších dětí – účastníků dopoledních hrátek s Bárou Márovou, sokolník Miloslav Pražák (sovy, dravci), košíkář Petr Král, levandulové produkty od Levandule Petržílka, prodej zahradnické sadby a velikonočních věnců, včelaři… Občerstvení zajištěno (párky v rohlíku, nápoje, cukrovinky). Jarmark se bude konat v parku u knihovny – naproti Finančnímu úřadu.

Kromě burzy knih z knihovny budete moci vyměnit či prodat své knihy i vy. Jak na to? Rezervujte si místo nejpozději do 8. 4. 2019 na tel.: 315 682 307 nebo e-mailu: info@knihovnaneratovice.cz, počet míst omezen! Maximální počet knih pro jednoho účastníka burzy je 20 knih. Každý účastník odpovídá za jemu přidělené místo a donesené knihy.

Těšíme se na vás!