Knihovna je zavřena až do odvolání (datum otevření zatím neurčeno)

Vážená čtenářko, vážený čtenáři,
z důvodu vyhlášení stavu nouze je knihovna od 13. března až do odvolání uzavřena. Termín otevření není momentálně znám.

• Všechny výpůjčky jsou automaticky prodlouženy, zpozdné za dobu zavření knihovny platit nebudete.
  • Knihy můžete vracet do biblioboxu. Do biblioboxu vracejte pouze knihy, NEVRACEJTE deskové hry, audioknihy a časopisy.
  • Momentálně nelze zadávat nové rezervace na knihy přes online katalog. Propadlé rezervace se před otevřením knihovny budou znovu automaticky aktivovat.
  • Po dobu uzavírky si neobjednávejte knihy z www.knihazknihovny.cz

Momentálně (22. dubna) je vypůjčeno přes 3 000 jednotek. Až knihovna otevře, nemusíte vracet hned první den. Výpůjčky budou prodlouženy s dostatečnou rezervou i po otevření, vše vráceno v jeden den by pro knihovnu byla příliš velká zátěž. Trochu pomáhá bibliobox, kterým jsme již v uzavírce vrátili kolem 900 knih.

Pokud vracíte do biblioboxu, knihy se z vašeho online čtenářského konta odepíšou nejdříve za týden. Bibliobox vybíráme každý den, ale knihy si v knihovně nejdříve prodělají “karanténu” a dezinfekci, teprve pak je vracíme (odepisujeme ze čtenářského konta).

O aktuální situaci vás zde budeme informovat.
Omlouváme se za způsobené komplikace a v případě dotazů jsme vám k dispozici na adrese info@knihovnaneratovice.cz

Děkujeme za pochopení.

odkazy na web města:

Informace vedení města a úřadu