Knihovnický jarmark – 12. června 2021

Navštivte knihovní jarmark v sobotu 12. června od 14 do 17 hodin, kdy opožděně oslavíme Den rodin. Akce proběhne na venkovním prostranství za knihovnou u Smetanovy ulice. (Jarmark byl přesunut z května na červen z důvodu přetrvávajících omezení shromažďování osob).

V tento den se nejen rodiny s dětmi mohou vydat na bojovou trasu po stanovištích ve městě se startem a cílem u knihovny. Také zde na vás budou čekat různé hry a kvízy, tvořivý koutek (výroba zdobeného květináče se sádrovým odlitkem, originální magnetky), burza knih nebo ukázka knížek kouzelného čtení s Albi tužkou. A přijede i oblíbený Trilopark s modelem kostry dinosaura rodu Deinonychus a spoustou dalších modelů i skutečných zkamenělin. Pro rodiče s dětmi do 3 let jsou připraveny dárkové kufříky. Nabízíme též možnost zapsat se jako noví čtenáři zdarma.

Zdobený květináč se sádrovým odlitkem Magnetka

Akce může být odvolána z epidemiologických důvodů – sledujte aktuální situaci.

Během akce se mohou pořizovat zvukové a obrazové záznamy určené k propagaci knihovny.