Pátrání po drogovém dealerovi

Vážení rodiče, přijďte si zahrát se svými dětmi ve věku 11 až 15 let Policejní pátračku – interaktivní hru, kdy budete v Neratovicích pátrat po drogovém dealerovi.

Kde a kdy: Městská knihovna Neratovice, 22. 4. 2023 od 14 hod.

Náročnost: Okruh cca 2 km, 60 minut

Co potřebuji mít u sebe: chytrý telefon s internetem

Co je policejní pátračka: Jedná se o návazný program interaktivní expozice Revolution train – protidrogový vlak, který zavítal do Neratovic 4. 4. 2023 a který primárně navštívili žáci 9. tříd ZŠ a studenti 1. ročníků SŠ z Neratovic. Hráči policejní pátračky se za pomoci stažené mobilní aplikace (proběhne v knihovně) stávají policejním vyšetřovatelem, který dostává úkoly od virtuálního velitele. Cílem hry je rozkrýt totožnost drogového dealera.

Rodiče se na začátku hry dozví výsledky anonymních dotazníků, které vyplnili žáci z Neratovic při návštěvě protidrogového vlaku. Účastníci se tak mají možnost seznámit s anonymními výsledky – přehlednými statistikami drogových zkušeností a pohledu na drogy od žáků a studentů z Neratovic.

Podrobné informace k celému projektu naleznete zde: https://www.revolutiontrain.cz/v2/projekt.php