Doučování a dobrovolníci v knihovně

Doučování

Nyní nabízíme doučování českého a anglického jazyka. Lekce probíhají vždy v prostorách knihovny a podle potřeb jednotlivce (pokud např. potřbujete vysvětlit konkrétní látku nebo pomoct s domácím úkolem). Na doučování může přijít i více než jeden student, pokud se jedná o vysvětlení stejné látky pro všechny.

Český jazyk: Doučování látky pro 1. stupeň.

Anglický jazyk: Doučování látky pro 1. a 2. stupeň.

Zájemci nám mohou psát na email info@knihovnaneratovice.cz nebo volat na tel. číslo 315 682 307.

_____________________________________________________________________________________________________________

Dobrovolníci

Do knihovny vždy hledáme dobrovolníky nejen na doučování školních předmětů (čeština, matematika, angličtina, prvouka…….). Uvítáme i zájemce, kteří se chtějí podělit o své dovednosti (např. hru na hudební nástroj, kreslení nebo práci s PC a jiné).

Všem dobrovolníkům nabízíme jako odměnu za doučování zápisné zdarma nebo odpuštění registračního poplatku pokud jste již regisrovaným čtenářem knihovny.