Madagaskar s vůní vanilky a potu

Cestovatelská přednáška Saši Ryvolové

Pondělí 22. ledna od 18 h

Vstupné 70 Kč

Vydáme se na vlastní pěst na čtvrtý největší ostrov světa někdy značovaný za “Osmý světadíl”, který nabízí nepřeberné množství zoologických zvláštností i překrásnou přírodu.

Poplujeme na piroze po řece Tsiribihina, budeme se prodírat deštnými pralesy Národních parků, zatáboříme uprostřed fascinujích skalních útvarů NP Isalo, navštívíme safírové doly v Ilakaka a užasneme při pohledu na unikátní ostré špice krasových věží Tsingy de Bemaraha.

Budeme naslouchat úžasným zpěvům endemických poloopic lemurů Indri, zažijeme setkání se vzácným a kuriozním ksukolem ocasatým i zábavnými lemury kata, pozorovat nádherně zbarvené chameleony a další vzácné živočichy. Pokocháme se zdejšími malebnými baobaby a zalenošíme si na plážích s bílým pískem a průzračně čistým mořem.

Nahlédneme do života obyčejných Malgašů, neuvěřitelně chudých, ale laskavých a  usměvavých.

Tropický ráj i peklo – to je MADAGASKAR!

Rezervace míst: 315 682 307 nebo info@knihovnaneratovice.cz

Během akce se mohou pořizovat zvukové a obrazové záznamy určené k propagaci knihovny.