Jak se dělá ZOO

Pondělí 26. února od 18 h, (Malý sál SD)

Vstupné 100 Kč (k zakoupení osobně ve Společenském domě Neratovice nebo online)

Autorské čtení z knihy JAK SE DĚLÁ ZOO bývalého dlouholetého ředitele Zoo Praha.

Dvouhodinová talk show, plná výjimečných zkušeností a příběhů se zajímavými zvířaty a lidmi, doplněná o projekci unikátních fotografií a zakončená autogramiádou a prodejem knih s osobním věnováním. O těžkých začátcích, o povodni a o tom, jak se ze staré zoo stala jedna z 10 nejlepších na světě.

Petr Fejk je bývalý ředitel pražské zoo (1997-2009) a jeden z nejznámějších manažerů v ČR. Dnes především přednáší a publikuje. V roce 2021 vydal knihu vzpomínek Jak se dělá zoo. Vedle toho se angažuje v divadle, v televizi a ve veřejném životě. Např. od roku 2019 hraje spolu s Ivanou Chýlkovou a Janem Krausem v představení BOND/MÉDEA v divadle Studio DVA na Václavském náměstí. Účinkuje i v různých televizních projektech, např. v seriálu EINSTEIN na Prima TV (2021).

Rezervace míst: 315 682 307 nebo info@knihovnaneratovice.cz

Během akce se mohou pořizovat zvukové a obrazové záznamy určené k propagaci knihovny.