Doučování s knihovnou

Máte problém s pochopením látky? Potřebujete pomoci s domácím úkolem?

Knihovna od března opět nabízí doučování těchto předmětů:

Doučování AJ pro 1. a 2. st. ZŠ.

Každé úterý od 16 do 17 hodin bude v knihovně přítomna dobrovolnice, která vám s učením angličtiny ráda pomůže.

Doučování ČJ pro 1. st ZŠ

Pokud byste měli zájem o pomoc s českým jazykem, kontaktujte nás na info@knihovnaneratovice.cz nebo 315 682 307 a po domluvě vám  zprostředkujeme doučování v knihovně s naší dobrovolnicí.

__________________________________________________________________________________________________________

Vždy hledáme dobrovolníky nejen na doučování školních předmětů (čeština, matematika, angličtina, prvouka…). Uvítáme i zájemce, kteří se chtějí podělit o své dovednosti (např. hru na hudební nástroj, kreslení nebo práci s PC a jiné). Neváhejte a přijďte s ostatními sdílet své znalosti.

Každému, kdo se rozhodne v knihovně pomáhat, nabízíme zápisné do knihovny zdarma nebo odpuštění registračního poplatku, pokud je již čtenářem. Všechny dobrovolníky vždy na konci roku za jejich pomoc oceníme.

Kontaktujte nás na info@knihovnaneratovice.cz nebo 315 682 307.