Karnátaka

Cestovatelská přednáška Topi Piguly

Čtvrtek 11. dubna od 18 h

Vstupné 70 Kč

Stát Karnataka je jen jedním z 28 států a osmi svazových teritorií Indie. Leží v jihozápadní části země a běloch je tam poměrně vzácnost. To v praxi znamená, že se s vámi jako s exotem chce každý vyfotit. Teoreticky se tam dají vidět tygři, prakticky zoborožci, desítky luňáků, mohutné veverky ratufy i obrovské vodopády.
Pokud byste se tam chystali jen na víkend, rozhodně se zastavte v dávnověkém městě Hampi, pokud pojedete na měsíc, stejně uvidíte z celé karnatacké krásy a hinduistické zbožnosti jen zlomek. A my měli to štěstí, že jsme „chytili slavnost”, která se koná jen jednou ročně. Prostě… máte se na co těšit.

Rezervace míst: 315 682 307 nebo info@knihovnaneratovice.cz

Během akce se mohou pořizovat zvukové a obrazové záznamy určené k propagaci knihovny.