Knihovna je již otevřena!

Od čtvrtka 30. dubna je knihovna po nucené uzavírce znovu otevřena za následujících opatřeních:

Otevírací doba do odvolání je tato:
Pondělí 8.00-12.00 a 13.00-18.00
Středa 8.00-12.00 a 13.00-17.00
Čtvrtek 8.00-12.00 a 13.00-17.00

Knihovna bude prozatím poskytovat pouze základní služby jen registrovaným čtenářům: půjčování, vracení, prodlužování.

Výpůjčky s termínem vrácení v době zavření knihovny byly prodlouženy do 30. května 2020. (za dobu po kterou byla knihovna zavřena nebude žádné zpozdné)

Vrácené knihy vám odečteme z konta až po karanténě knih, která trvá obvykle 5 dní.

Doporučujeme před fyzickou návštěvou knihovny si knihy rezervovat prostřednictvím on-line katalogu alespoň jeden den dopředu. Všechny předchozí nesplněné rezervace byly obnoveny s termínem pro vyzvednutí do 25. 5. 2020.

Registrace nových čtenářů – doporučujeme dopředu zaslat předregistraci prostřednictvím elektronického formuláře na našich webových stránkách.

Před vstupem do knihovny je povinnost každého návštěvníka si vydezinfikovat ruce. Současně je možná přítomnost v prostorách knihovny maximálně 20 osob včetně personálu.

Prozatím nebude možné využívat služeb veřejného internetu, tisku a kopírování, studijních prostor knihovny.

Pokud to není nezbytně nutné, odložte návštěvu knihovny na později.